Praleisti ir pereiti prie turinio

Mūsu cenas

Vienkārša abonēšana nodrošina piekļuvi visiem mūsu rīkiem un daudz kam citam.

 

Izmēģiniet platformu 30 dienas bez maksas!

Maksājuma informācija nav nepieciešama.

ePaper

 

149,- € / e-papīrs

Funkcijas
 • e-papīrs ar lasīšanas režīmu
 • XML - Rakstu eksports
 • Izdevums - Arhīvs
 • Raksts - Rādītājs
 • Raksts - CMS
 • Savienojums ar ārējo CRM

Mazais izdevējs

10 % Revenue Share

Funkcijas
 • Abonēšanas pārvaldība
 • Abonēšanas veikals
 • Abonēšanas mārketings
 • Abonēšanas maksājums
 • Paywall tīmekļa vietne
 • e-papīrs
 • Izplatīšana

Liela izdevniecība

 

Sazinieties ar mums

Funkcijas
 • Vairāki nosaukumi
 • Daudzi abonenti
 • Īpašas prasības

Biežāk uzdotie jautājumi

Häufig gestellte Fragen

Bezmaksas izmēģinājuma periods maziem izdevējiem vai e-papīram ilgst 30 dienas. Smarticle tarifi tiek apmaksāti katru mēnesi tajā pašā mēneša dienā.

Vai izmēģinājuma perioda laikā es varu uzlabot vai samazināt savu tarifu?

Jā, izmēģinājuma perioda laikā jebkurā laikā varat veikt jaunināšanu vai pazemināšanu. Ja pāriet uz ePapīru, atlikušajās bezmaksas izmēģinājuma perioda dienās maksāsiet tikai cenu starpību starp abiem tarifiem. Mēneša tarifa pazemināšana stāsies spēkā mēneša norēķinu perioda beigās. Jums netiks atmaksāti iepriekš iekasētie maksājumi, taču jūs saglabāsiet piekļuvi šīm funkcijām līdz norēķinu perioda beigām.

Kas notiek, ja es apturu vai atceļu bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā?

Ja bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā atceļat abonementu, jums netiks iekasēta maksa par pakalpojumiem. Jums nav jāveic nekādas citas darbības

Kā pārslēgties uz citu tarifu?

Pēc konta aktivizēšanas līguma termiņš ir 12 mēneši. Lai pārslēgtos uz citu tarifu, sazinieties ar pārdošanas nodaļu.
Kādi maksājumu veidi ir pieejami?

Pašlaik mēs atbalstām tikai rēķinu apmaksu izdevējiem. Tuvākajā nākotnē mēs pievienosim arī kredītkarti, Paypal un tiešo debetu.

Vai es varu importēt visus savus abonentus?

Mēs iesakām veikt darbinieku uzņemšanu divos posmos. Pirmajā fāzē iestatiet e-papīra ražošanu, cenas, veikalu, domēnu un mārketingu un ievietojiet to tiešsaistē. Šī uzstādīšana būtībā ir koncepcijas pārbaude jums un jūsu izdevējam. Otrajā posmā, kad viss darbojas atbilstoši jūsu prasībām, jūs importējat savus vecos mārketinga vadītājus un abonentus.

Pāreja uz Smarticle ar profesionāliem migrācijas pakalpojumiem

Jums pašam jārūpējas par pārāk daudziem procesiem, un jums ir pārāk maz laika patiešām svarīgām lietām. Dariet tam galu un uzticieties mūsu specializētajai komandai, kas parūpēsies par nevajadzīgo darbu jūsu vietā. Izmantojot Smarticle pārvaldītos pakalpojumus, mēs rūpējamies par visu uzņemšanas procesu.

Samaziniet dīkstāves un datu nepilnības, importējiet abonentus. Mūsu ekskluzīvais migrācijas pakalpojums ir pielāgots mūsu lielāko izdevniecību klientu prasībām.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Nosacījumi

Ja nav norādīts citādi, cenas norādītas par katru izdevumu un mēnesi (12 numuri gadā), pieskaitot likumā noteikto PVN. Maksājams pēc rēķina saņemšanas.

Vienojas par fiksētu maksu EUR 0 mēnesī.

SMARTICLE saņem ieņēmumu daļu 10% apmērā no visiem neto pārdošanas apjomiem, kas apstrādāti, izmantojot SMARTICLE.

Mainīgās izmaksas veido maksa maksājumu pakalpojumu sniedzējiem (Stripe un Paypal) un pasta izdevumi par visām vēstulēm, kas nosūtītas ar Deutsche Post starpniecību.

Līguma termiņš parasti sākas ar piedāvājuma nodošanu ekspluatācijā. Līguma termiņš ir 12 mēneši. Pēc 12 mēnešiem līgums tiek automātiski pagarināts vēl uz gadu. Atteikuma periods ir 3 mēneši līdz līguma termiņa beigām. Atcelšana pirms pirmās darbības uzsākšanas ir izslēgta.

Klients apņemas aktīvi reklamēt savu SMARTICLE veikalu, lai padarītu to zināmāku. Šajā nolūkā veikals cita starpā tiks izvietots redzamā vietā tīmekļa vietnes sākumlapā un integrēts tīmekļa vietnes navigācijas galvenajā izvēlnē.

Pircējs piekrīt, ka tas tiks minēts kā atsauce (e-pasta mārketingā, tīmekļa vietnē, izstādēs u. c.).

Mūsu AGBs un Datenschutzerklärung.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka nemokamas bandomasis laikotarpis?

Nemokamas bandomasis laikotarpis mažoms leidykloms arba e. laikraščiams trunka 30 dienų. Smarticle tarifai apmokestinami kas mėnesį tą pačią mėnesio dieną.

Ar galiu bandomuoju laikotarpiu atnaujinti arba sumažinti savo tarifą?

Taip, bet kuriuo bandomojo laikotarpio metu galite atnaujinti arba sumažinti savo versiją. Jei pereisite prie "e. laikraščio", likusiomis nemokamo bandomojo laikotarpio dienomis mokėsite tik dviejų tarifų kainų skirtumą. Mėnesinio tarifo sumažinimas įsigalios mėnesinio atsiskaitymo laikotarpio pabaigoje. Anksčiau sumokėti mokesčiai jums nebus grąžinti, tačiau išsaugosite galimybę naudotis šiomis funkcijomis iki atsiskaitymo laikotarpio pabaigos.Kas atsitiks, jei sustabdysiu arba atšauksiu nemokamą bandomąjį laikotarpį?

Jei nemokamu bandomuoju laikotarpiu nutrauksite prenumeratą, už jokias paslaugas mokėti nereikės. Jums nereikia atlikti jokių kitų veiksmų

Kaip pereiti prie kito tarifo?

Aktyvavus paskyrą, sutartis sudaroma 12 mėnesių laikotarpiui. Norėdami pereiti prie kito tarifo, kreipkitės į pardavimų skyrių.
Kokie mokėjimo būdai galimi?

Šiuo metu palaikome tik leidėjų mokėjimus pagal sąskaitas faktūras. Artimiausiu metu taip pat pridėsime kreditines korteles, "Paypal" ir tiesioginį debetą.

Ar galiu importuoti visus savo abonentus?

Rekomenduojame įdarbinimą atlikti dviem etapais. Pirmajame etape nustatysite e. laikraščio gamybą, kainas, parduotuvę, domeną ir rinkodarą ir viską paleisite. Šis diegimas iš esmės yra jūsų ir jūsų leidėjo koncepcijos patikrinimas. Antrajame etape, kai viskas veikia taip, kaip jus tenkina, importuojate senus rinkodaros vadovus ir prenumeratorius.